Merhaba;

Sefaköy Muammer Aksoy Çad. No:5 BİM marketine 14:45/15:10 saatleri arası kardeşimle  alışverişe gittim. Almak istediğim erkek V yaka fanila ile kaodn crop atlet almam üzere kasaya geçtim. Kasa da ürünlerin barkodları yok diye Bekir bey isimli market görevlisi farklı ürün barkodu( 79,99₺ kadın çıtçıtlı badi)getirerek işlemi gerçekleştirdi. Daha sonra ürünlerin fiyatlarının o fiyat olmayacağını düşündüğümden akşam üzeri saat 19:00 sularında tekrar markete gidip fiyat kontrolleri yaptım ; aldığım ürünlerin  fiyatlarının 49,00₺ olduğunu gördüm. Görevli Bekir beyin farklı reyondan aldığımız diye ithamı üslubu hoşuma gitmedi. Ben aldığım ürünleri nereden aldığımı net bir şekilde biliyorum. Kendilerini haklı göstermek için aldığım yerin yanını göstererek siz buradan aldınız diye bana söyleniyor. Kabahatini bildiğinden ürünleri getirin iadesini yapalım size diyerek bizi gönderdi. 
Ürünlerimi iade etmeye geri gittiğimde kasadan  görevli kişi Bekir Beyi kasaya çağırıyor; Bekir Bey sen ürünü verdiğim yetkiliyi Çağıran kişiye ilk gittiğim kasaya beni gönderiyor . Ben kasa aşayım sen iadeyi yap diyerek aktarım yapılıyor .

Bu nasıl bir çalışma stilidir. İlgi , alaka , davranış bir firmaya bu kadar mı yakışır PES doğrusu???? Hiç haketmiyorlar . Herkes ektiğini biçer . Rabbim herkese yaptığını yaşatsın inşallah. Lütfen bu firmalara gereken müdahaleyi yapın. 

Cevaplar

    Cevap yazılmamış.