1-5 kasım 2023 tarihinde ispanya-endülüs gezisi için kappaturdan 2023 mart başında tur satın aldık. üzretinin yarısını ödedik. diğer yarısını ve extraları da geziden 2 ay önce ödedik. kuru piyasa değerinin en az 2 lira fazlasıyla da ödedik.

ispanya çok güzeldi ama tur için aynı şeyi söyleyemem. oraya kadar gittik bize elhamra için bilet almamışlar elhamrayı gezemeden geldik.granada+elhamra 80 euro idi bize elhamraya götüremedikleri için 29 euro geri ödeyeceklerini söylediler. biz orada bilet fiyatlarının 50 euro olduğunu duyduk.

neyse geldik burada biz istemesek hiç kimsenin para falan ödeme yapma niyeti yoktu. paramız yeterince onlarda kalmamış gibi bir dilekçe istediler ve dilekçeden 7-14 işgünü sonra ödeyeceklerini söylediller. 10 kasım da dilekçeyi vermişiz şimdi 4 aralık hala eb kısa sürede ödeyeceğiz diyor.3 aydır bizim paramızı işletiyor hala en kısa sürede diyor.

gezi de hiç iyi bit tur değildi. extra dedikleri yere götürüp hızlıca yarım saatde meydana doğru yürütüyor rehber - öyle hızlı ki yetişemezsiniz çevreye bakma ya da resim çekmeniz pek mümkün değil grubu kaçırıyorsunuz-sonra 1 saatserbest zaman şurada buluşuyoruz. serbest zamana yemek de dahil. kaybolur da yetişemem diye o aralarda bir iki dolaşıyorsunuz hadi bitti.

tek yerde konakladığımız için saatlerce yollarda yolda yolculuk yaptık.

çok yer gezdiriyorlar diye kanmayın ne gezdiğinizi anlamıyorsunuz.

fiyatı cazip gibi ama gezinin sonunda üç kağıda geldiğinizi hissediyorsunuz.

 

Cevaplar

    Cevap yazılmamış.