Çok eski (20+ yıl) bir Turkcell abonesiyim ve 2 yıldır da 250GB saklama alanlı LifeBox üyesiyim.

Son 4-5 aydır, Mobil Telefon hafızasını temizlemek amaçlı olarak LifeBox'ta zaten depolanmış olan verilerimi (ağırlıklı olarak WA/TG üzerinden gelen foto ve videolar) silmeyi başaramıyorum. Bu işlem için yaptığım her girişimde "Tekrarlayan Dosyalar Listeniz hazır değil, daha sonra deneyiniz!" mesajı çıkıyor. Halbuki ilk abone olduğunda böyle bir sorun yoktu ve mobil telefonumu temizlemek istediğimde işlem gerçekleşebilmekteydi. 

Durumu bir e-pğsta ile LifeBox Destek Bölümüne ilettim. (Burasda yüzyüze konuşabileceğiniz bir canlı yok. Türkcell MH da bu konuda tamamen yetkisiz. Size sadece söz konusu Destek Birimi e-posta adresini verebiliyorlar. 

Gelen cevapta ise şikayetimin alındığı ve giderilmesi için çalışmaların başlatıldığı ve bu çalışmaların 2024 Mayıs sonlarına kadar bitirilmesi hedeflendiği yazıyor. Benim mobil telefonumun hafızası doldu ve ben iki tarafta (LifeBox ve telefonumda) kayıtlı olanlarını  her ay para ödediğim LifeBox hizmeti üzerinden telefondan silemiyorum. Olacak iş değil, verilebilecek bir cevap değil. 

Cevaplar

    Cevap yazılmamış.