370488405 nolu siparişimi 14.02 de Teslim etmediler . Siparişi alırken diğer siteler de olduğu gibi kapasitemiz doldu uyarısı yok , siparişi ve  ödemeyi aldıktan sonra teslim tarihini 14-15.02 olarak yazılmış tüketiciyi aldatmaya yönelik yarın hukuk karşısında biz yazdık demek için aldatmaca bir işlem . Dürüst değilsiniz 

15.02.2024 saat 11:48 de Siparişimi takip sistemlerinden  sorguladığımda hazırlanıyor diyor. siparış sonrası bir gün geçmiş ertesi gün olmuş ve halen hazırlanma sürecinde  bugün teslim olur mu acaba endişesindeyim, çağrı merkezini aradım arayanlar arasında 35. sırada oluşum olayın vahim olduğunu gösteriyor. Bekledim ve telefon açıldı karşıda ki kişi sizin ürün kargolu ürün işte bundan dolayı o bölgeye gidemedi diyor. O zaman sipariş esnasında uyarın beni diyorum haklısınız diyor ve hatlar kopuyor konuşma bitiriliyor ama sorarsanız olur mu hatlar koptu oldu olacaktır. 

sipariş esnasında müşterinin ikaz edilmediği kandırmaya yönelik bir satış politikaları uygulamışlardır, buradan alışveriş yapılmasını tüketicilere tavsiye etmiyorum.  

 

 

 

Cevaplar

    Cevap yazılmamış.